Miejsce reklamowe

Twoja reklama może być widoczna
w tym miesjcu. Napisz do nas

Fot. X/Władysław Kosiniak-Kamysz

Udostępnij ten artykuł

Z Krakowa wystartował samolot wojskowy, by przywieźć z Chin Polkę w śpiączce

Miejsce reklamowe

Twoja reklama może być widoczna
w tym miejscu. Napisz do nas

Z lotniska w Krakowie wystartował samolot z wojskowym Zespołem Ewakuacji Medycznej, by przetransportować z Chin do kraju Polkę, która od wielu dni pozostaje w śpiączce w szpitalu w Pekinie. Poinformował o tym w poniedziałek rano wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz.

Z Krakowa wystartował samolot wojskowy, by przywieźć z Chin Polkę w śpiączce

O planowanej misji wojska szef MON informował w niedzielę.

Z lotniska w Krakowie do Chin wystartował samolot specjalny z wojskowym Zespołem Ewakuacji Medycznej na pokładzie, by przetransportować do kraju Panią Klaudię, która od wielu dni przebywa w śpiączce w szpitalu w Pekinie. Powodzenia w tej szczególnej misji

– napisał Władysław Kosiniak-Kamysz w poniedziałek na X

Chodzi o transport do kraju 24-letniej Klaudii z Wałbrzycha, która w połowie kwietnia trafiła do szpitala w Pekinie, a jej stan zaczął gwałtownie się pogarszać. Lekarze zdiagnozowali u niej agresywny nowotwór. 24-latka skończyła w Polsce licencjat z sinologii, a następnie kontynuowała studia w Chinach.

Zrobimy wszystko, by Pani Klaudia wraz z rodziną jak najszybciej trafiła do kraju

– zapewnił

źródło: PAP

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Autor:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce reklamowe

Twoja reklama może być widoczna
w tym miejscu. Napisz do nas